LV EN RU

Pieredze

Kopš uzņēmuma dibināšanas 1997. gadā PVC logu ražotājs “Maiga A” ir Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācijas biedrs. 
Mēs lepojamies ar vairāk nekā 15 gadus ilgo plastikāta logu ražošanas, montāžas un apkopes pieredzi. Jau 6 gadus eksportējam mūsu ražotos logus uz Zviedriju, Norvēģiju, Lietuvu un Igauniju. No pavisam nelielas darbnīcas esam izauguši līdz ražotnei ar 1,5 ha teritoriju, 1200 m2 ražošanas cehu un 30 profesionāļu komandu.

Misija

“Vairāk siltuma, mazāk trokšņa” – tā ir ideja, par kuru iestājamies. Mums ir svarīgi, lai visi, kas vēlas iegādāties jaunus logus mājoklim vai sabiedriskai ēkai, apzinās, ka kvalitatīvus logus raksturo ne tikai lielāka siltumekonomija un mazāka trokšņa caurlaidība, bet arī to ražošanā izmantotie materiāli. 
Mūsu ražotie logi nesatur kaitīgas vielas, tāpēc tos iesaka izmantot mājokļos, bērnudārzos un skolās, veselības aprūpes centros, citās publiskās iestādēs. 

iespējas

Mūsu logu ražotne atrodas Latvijā, tāpēc piedāvājam nestandarta logu risinājumus, īsus logu izgatavošanas termiņus un augstu plastikāta un alumīnija logu un durvju kvalitāti, par kuru uzņemamies pilnu atbildību, nodrošinot 2 gadu garantiju. Mēs paši nomērām, paši ražojam, paši uzstādām. Esam savas nozares speciālisti no A līdz Z.